Seminár / Workshop - AKO RYBA VO VODE

Dátum konania: 27.4.2015 - 28.4.2015

27. a 28. apríla v Mestskej športovej hale
AKO RYBA VO VODE
Medzinárodný workshop kaligrafickej jogy a qigongu s čínskym majstrom Yangom

Majster Zhen Hua Yang prijal pozvanie svojej žiačky, medzinárodne certifikovanej učiteľky kaligrafickej jogy Zuzany Mitošinkovej a v rámci svojho európskeho turné Kodaň – Amsterdam – Hamburg – Budapešť zavíta aj do Trnavy.
Na štyroch trojhodinových workshopoch sa účastníci prostredníctvom cvičení vedených majstrom Yangom oboznámia s efektívnymi metódami systému, ktorý priamo ovplyvňuje a zlepšuje zdravie, energiu, šťastie a dlhovekosť každého človeka. Tieto aspekty sú zároveň názvami jednotlivých workshopov, zameraných na:
1. Liečivú silu kaligrafickej jogy pre chrbticu a ramená, úľavu od stresu
2. Rozvoj vnútornej sily a prehĺbenie meditácie
3. Zlepšenie obehového systému a trávenia
4. Život predlžujúce aspekty kaligrafickej jogy

Kaligrafická joga predstavuje unikátnu súčasnú syntézu štyroch starobylých systémov holistických / celostných praktík Indie a Číny – čínskeho Tai Chi, Qigongu, kaligrafie a indickej jogy.
Je vyústením viac než 5 000-ročnej tradície čínskeho taoizmu a qigongu a rodovej i osobnej skúsenosti majstra Yanga. Majster Yang vytvoril kaligrafickú jogu pre súčasné potreby západného človeka, ktorému nie je ľahostajné jeho fyzické a mentálne zdravie.

PRE KOHO SÚ WORKSHOPY VHODNÉ? 

  • Pre všetky vekové kategórie a úrovne, nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť,
  • pre tých, ktorí si chcú prehĺbiť povedomie o samoliečbe a schopnosť vykonávať ju,
  • pre fyzioterapeutov, masérov, liečiteľov, ktorí majú záujem zlepšiť svoju prax,
  • pre jogínov a ľudí, praktikujúcich rôzne pohybové aktivity.

Kaligrafická joga už pomohla vyliečiť mnohých ľudí so širokým spektrom chorôb a problémov, vrátane artritídy, astmy, diabetu, migrény, problémov so spánkom, stresom a depresiou, syndrómom vyhorenia, vysokého krvného tlaku, problémov s chrbticou, atď.

Registrácie na asistent@kaligrafickayoga.sk (uveďte, prosíme, meno, priezvisko, adresu, telefón a e-mail). Cvičenia budú v anglickom jazyku s konzekutívnym tlmočením do slovenčiny. Účastníkom odporúčame si priniesť podložky na cvičenie a uteráky.

 
 
 
 

Čo sa deje v regióne
júl 2024
0PO 0UT 0ST 0ŠT 0PI 0SO 0NE
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Ubytovanie na mieru