Rozlúčka s letom: KorbenDallas a IMT SMILE v piatok 11. septembra o 20. hodine v mestskom amfiteátri

Aj tento rok je leto v Trnave plné výnimočných umelcov, hudobníkov a hercov. Vidieť ste mohli magický Bulgakovov príbeh Majster a Margaréta priamo na Trojičnom námestí pod šapitom Teatra Tatra, mestský amfiteáter cez leto ovládla dychová hudba, podujatie Proma Frajdej vytvorilo neformálny priestor na prezentáciu mladých trnavských a netrnavských hudobníkov, Kamenný mlyn rozveselili rôzne divadielka, tajomstvá Trnavy ste objavovali vďaka Potulkám Malým Rímom, Trnavská brána potešila všetkých milovníkov folklóru a vďaka Letu na korze scénu historického centra mesta každý podvečer ovládla hudba rôznych žánrov, spev, tanec a pouličné divadlo. Každý deň sme boli svedkami skvelých hudobných výkonov amatérskych hudobníkov, ktorí neváhali a využili možnosť zahrať si na vylepšenom verejnom piane a stretnúť sme mohli aj mnoho Trnavčanov a návštevníkov Trnavy, ktorí obdivovali nádherný kvetinový záhon na Trojičnom námestí.

Verejné piano

Máte aj vy pocit, že pešia zóna každým dňom ožíva? Mladí trnavskí klaviristi ukázali, že naše korzo je naozaj výnimočné a predviedli náhodným okoloidúcim svoj talent. Už od zajtrajšieho dňa sa budete môcť aj vy stať súčasťou Leta na korze a užiť si scénu historického centra, ktorú ovládnu rôzni umelci, hudba od výmyslu sveta, spev, tanec a pouličné divadlo. Pešia zóna – tam, kde to žije!Pozrite si, čo nás čaká na korze tento týždeň: http://bit.ly/1ROWEYQ

Posted by Mesto Trnava on Tuesday, 30 June 2015

Takéto krásne leto plné nevšedných zážitkov, výkonov a emócií si zaslúži aj poriadnu bodku, Mesto Trnava pre vás preto pripravilo Rozlúčku s letom, ktorá sa uskutoční v piatok 11. septembra o 20. hodine v mestskom amfiteátri. Tešiť sa môžete na známu bratislavskú kapelu Korben Dallas, ktorej debutový album Pekné cesty vznikol ako živá nahrávka z koncertu a bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii album roka – cena kritikov. Kapela sa výraznejšie presadila s druhým albumom Karnevalová vrana. Korben Dallas nebude jediná kapela, ktorá uzatvorí trnavské leto. Bude pri tom aj jedna z najpopulárnejších slovenských kapiel IMT SMILE. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal a v Turistickom informačnom centre v mestskej veži.

19. 8. 2015

 

Zdroj: www.trnava.sk

 
 

Čo sa deje v regióne
marec 2024
4PO 4UT 4ST 4ŠT 4PI 4SO 4NE
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Ubytovanie na mieru