Magický Bulgakovov príbeh Majster a Margaréta priamo na Trojičnom námestí pod šapitom Teatra Tatra

Teatro Tatro je voľné zoskupenie slovenských i zahraničných hercov, režisérov, výtvarníkov a nadšencov, ktorým učarovalo divadlo. Je to živý organizmus usilujúci sa o najvyššiu umeleckú kvalitu. Aby ste ich videli, museli ste za nimi vycestovať, preto pre vás máme vynikajúcu správu: 19. júna 2015 pricestuje Teatro Tatro za vami. Toto unikátne slovenské divadlo budete môcť v Trnave zažiť po prvýkrát priamo na Trojičnom námestí v nezvyčajnej atmosfére šapita, ktoré sa stane laboratóriom na hľadanie odpovedí na odveké otázky trápiace ľudstvo.

Teatro Tatro si budete môcť vychutnať na Trojičnom námestí v neprehliadnuteľnom šapite

Lukáš Latinák, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukasz Kos, Milan Ondrík, Juraj Kemka/Peter Oszlík, Zuzana Konečná, Agáta Spišáková, Rudo Kratochvíl, Martin Nahálka, Milan Vojtela, Šimon Spišák, Martin Šalacha, Andrej Kalinka, Lucia Korená a Ondrej Spišák sa vám predstavia v „teatráckej“ dramatizácii kultového románu Michaila Bulgakova s názvom Majster a Margaréta. Vyrovnať sa knižke bolo pre Teatro Tatro veľkou výzvou a hľadaním odpovedí na otázky: Ako sa diabol, ktorý sa zjavil v tridsiatych rokoch minulého storočia v Moskve, zmenil a ako veľmi ovplyvňuje svet súčasnosti? Nie je náhodou súčasný svet ešte o niečo diabolskejší ako svet porevolučnej Moskvy? Bojíme sa posledného súdu? Existuje dnes ešte láska, ktorá je tak veľká, že sa pred ňou pokloní aj samotný diabol?
Práve ľúbostná línia románu je pre „teatrácku“ dramatizáciu zásadná, ale viac vám neprezradíme...  Ak chcete zistiť viac, nenechajte si ujsť predstavenie, ktorého ambíciou je posunúť „obyčajné“ rozprávanie „prostého“ príbehu do ešte hlbšieho metaforického sveta mágie a sna.
Vstupenky si môžete už dnes zakúpiť v sieti Ticketportal a od pondelka 18. mája aj v TTi - Región Tirnavia (mestská veža). Cena vstupenky je 17 eur.Foto: www.teatrotatro.sk

 

14. 5. 2015

 

Zdroj: www.trnava.sk

 
 

Čo sa deje v regióne
september 2020
1PO 1UT 1ST 1ŠT 1PI 1SO 1NE
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  
Ubytovanie na mieru